Alizée Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizee
Favori Şarkım : Youpidou ve Contre Courant

Forum Hakkında.. Empty Forum Hakkında..

Cuma 24 Nis. 2009 - 15:50
Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım..Ve Ben Bu Forumun Daha Fazla Hareketlenmesi Gerektiğini Düşünüyorum..Daha Fazla Reklamı Yapılmalı.. Tabi Ki Öncelikle Alizee'nin Hareketlenmesi Gerekli Ancak Türkiye'de Alizee Hayranı Olupta Bu Forumdan Haberdar Olmayan Kişilerin Olduğunu Düşünüyorum..En Azından Bunlara Ulaşabiliriz..

Ayrıca İngilizce Bölümden Bahsetmişsiniz Ben Tam Olarak O Konuyu Anlamadım Ancak Şu Anda O Bölüm Kapalı Galiba..Aramızda İngilizcesi İyi Olan Arkadaşlar Vardır Mutlaka Onların Yardımıyla O Bölümü Kurup Yabancılarında Foruma Katılması Sağlanabilir Diye Düşündüm..

Yazım Biraz Uzun Oldu..Uzun Yazılarıda Sevmiyorsunuz Galiba Ama Yazma Gereği Duydum..Sitenin Hareketlenmesi İçin Aklınıza Gelen Birşeyler Varsa Burda Tartışalım Bir Şeyler Yapalım..Önceden Konuşulmuş Bir Konuyu Açtıysam Ve Yanlış Birşey Söylediysem Özür Dilerim..Tartışmak İçin Herkesi Bekliyorum..
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek
Favori Şarkım : A Contre Courant

Forum Hakkında.. Empty Geri: Forum Hakkında..

Cuma 24 Nis. 2009 - 21:05
Foruma hoşgeldin tmr, forumun daha fazla hareketlenmesi gerektiğini yazmışsın, bu tabiki güzel olur ama bu forum bir Alizee forumu diğer forumlar gibi içinde yüzlerce konu olan forumlardan değil onun için Alizee hakkında ne kadar konu, haber varsa burada paylaşmaya çalışıyoruz dediğin gibi dahada hareketlenmesi güzel olur ama Türkiye de Alizee nin albümleri çıkmadığı sürece dahada hareketlenmesi biraz zor.

Alizee hayranı olupta bu siteyi bulamayan varsa onlar için yapabilecek pek bir şey yok, sonuçta sitemiz google da Alizee yazıp aratınca ilk sayfada çıkıyor bundan daha iyi reklam zor olur

İngilizce bölümü bir ara açmayı düşündük ama ingilizce bilen arkadaşların azlığından dolayı bundan vazgeçtik.

Site hakkında iyi düşüncelerin için teşekkürler.
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Cuma 24 Nis. 2009 - 23:02
Hoşbulduk Jarmin,Forum Tabi Ki Diğerleri Gibi Değil O Kadar Hareketli Olması Da Beklenemez Zaten..Ancak Forumdaki Konularda Soruların 3-4 Günde Bir Karşılık Bulması Yani Konuşmaların Yavaş Olması Dikkatimi Çekti..Bunda Alizee'nin Çok Fazla Gözükmemesi Ve Albümünün Türkiye'De Satmamasının Etkisi Fazla..Ancak Buraya Üye Olan Arkadaşların En Azından Foruma Daha Sık Uğraması Gerekir Diye Düşünüyorum..Kimse Bunun İçinde Zorlanamaz Ama Alizée Hayranlığı Bunu Yaptırmalı Very Happy..

İngilizce Bölümü İçin Ben Neler Gerekli Tam Olarak Bilemiyorum Ama Eğer Konu İngilizce Çevirmeler İse Cümle Çeviriciler İle Bu Halledilebilir..Olur Mu Olmaz Mı Sen Daha İyi Bilirsin Tabi Ki ??..Reklam vs. Hakkındada Birşeyler Aklımıza Gelirse Tartışalım Forumu Hareketlendirelim..Ama Tekrar Söylüyorum En Büyük Reklam Alizée'nin Piyasaya Çıkmasıdır..O Da En Yakın Zamanda Olacak İnşallah..
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek

Cuma 24 Nis. 2009 - 23:29
Evet konulara geç cevap yazılmasında haklısın
Eğer yabancı Alizee forumları ile kıyaslama yaparsan şöyle bir fark var, orada üyeler her konuya cevap yazıp o konu üzerinde tartışıp uzun uzun mesajlar yazıyorlar, ama bizde maalesef genel olarak (bazı üyeler hariç tabiki) sadece konuya bakıp çıkıyorlar, böyle bir fark var.
Bunun bir örneğide, Alizee konser iptali için fanlarına mesaj yayınladı biz bu mesajı Türkçe ye çevirip yayınladık ki bu önemli birşey, yayınlanan mesajı aşağıda linkte verdim, sonuç ortada ne demek istediğimi linke bakarsan anlarsın sanırım

http://www.alizeeturkiye.com/alizee-ile-ilgili-haberler-f13/paris-konseri-t543.htm
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

C.tesi 25 Nis. 2009 - 0:06
Evet Yabancı Forumları Bende Gezdim Ve Ordaki Tartışmaların Burdakinden Çok Daha Farklı Olduğunu Gördüm..Alizee'nin Türkiye'de Haberlerinin Olmaması Hayranlarındada Bir Süre Sonra İlgisizlik Yaratıyor Galiba..Söylediklerin Ve Verdiğin Link Bunu Özetliyor..Bunları Okuyanlar İnşallah Artık Daha Fazla Konuşmalara Katılırlar..Yazı Yazmak Bu Kadar Zor Olmamalı..

Yabancı Bölüm Konusunda Da Birkaç Sorum Olacak..Bu Bölüm Yabancı Fanlarında Forumu Ziyaret Edip Burda Tartışmaları İçin Herhalde..Az Önce Söylediğim Cümle Çeviriciler Bu Bölümü Açmak İçin Yeterli Mi Değil Mi?..Eğer Yeterli Olursa Hem Bu Cümle Çeviricilerle Bizde Tartışmalara Dahil Olabiliriz..Cümle Çevirme Programlarının Herhangi Bir Zorluğu Yok Sanırım..
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek

C.tesi 25 Nis. 2009 - 0:32
Çeviri programları tam düzgün çeviri yapamıyor, zaten İngilizce bölüm açmak için çeviri programlarına ihtiyaç yok bölüm açmak kolay, tabi o zaman sitenin dilide ingilizce olması lazım yani kayıt işlemleri gibi işlemler ingilizce olması gerekiyor yukarıdaki butonlar falan da hep ingilizce olacak o zaman ama kayıt olduktan sonra profilinden herkez kendi dilini seçebilecek daha önce bu şakilde yapmıştık.Önemli olan ingilizce bölümü ilk başta doldurabilmek sonra gerisi gelir zaten ama bu çeviri programları ile cevirip yazarak olmaz düzgün ceviremedikleri için.
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

C.tesi 25 Nis. 2009 - 0:45
Anladım..Kısacası Biraz Zor İş Diyorsunuz..
Bu Siteyi Keşfettiğimden Beri Hergün Girip Bakıyorum..Alizee'yi Çok Seviyorum Ve Bu Kadar Hayranı Olduğum Birinin Forumuna Girip Hep Aynı Görüntüyle Karşılaşmak Beni Üzdü..O Yüzden Bu Konuyu Açma Gereği Duydum..Aklıma Bir Fikir Geldiğinde Yazıcam Diğer Arkadaşlarda Aynısını Yapar İnşallah..

Bu Arada Adım Tamer,Sizinde Bülent Galiba..Bendende Baya Bi Büyüksünüz Herhalde..Tanıştığıma Memnun Oldum..Kendim Gibi Alizee Hayranlarıyla Tanışınca Seviniyorum..Diğer Arkadaşlarla Da En Yakın Zamanda Tanışırız İnşallah...İlginiz İçin Teşekkürler..
djmaho_b_57
djmaho_b_57
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 17/11/81
İş-Hobiler : Kalbim Alizee içün atmakta!!!
Lakap : Djmaho-B
Favori Şarkım : youpidou

Ptsi 11 Mayıs 2009 - 12:28
aramıza öncelikle hoşgeldin. neden cevabların geç geldigini sölüyorsunda Alizee den ses çıkmayınca herkes de tabi her zaman girmemeye başladı bende dahil.normalde hergün buralarda olurduk.neyse yeni albüm çıkarsa sen gör şenliği Very Happy
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Ptsi 11 Mayıs 2009 - 12:59
djmaho_b_57 demiş ki:aramıza öncelikle hoşgeldin. neden cevabların geç geldigini sölüyorsunda Alizee den ses çıkmayınca herkes de tabi her zaman girmemeye başladı bende dahil.normalde hergün buralarda olurduk.neyse yeni albüm çıkarsa sen gör şenliği Very Happy

Hoşbulduk..Alizee'nin albüm yakında çıkar heralde yabancı bi forumda eylülde diyordu..inşallah o zaman hareketleniriz Very Happy ..
respot
respot
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Doğum tarihi : 26/04/83
Favori Şarkım : Moi Lolita and Hey Amigo

Ptsi 11 Mayıs 2009 - 19:27
Ya arkadaşlar alizenin albümü diyip duruyorsunuzda bu iş albümde değil getirtip satışını yapacak onu Türkiyeye tanıtacak, anlatacak ve tutulmasını sağlayacak olan ajans ve organizatörlerde bitiyor bence.. Ama bizim ülkemizde En büyük devlerden Sonyden tutunda, diğer 100lerce plak firmsaıda hala Alizee'yi tanımıyormuş gibi davranıyorlar.. Küslermi bunlar ne anlamadım gitti.. Türkiyeye duyulan gizli bir Fransız düşmanlığı mı var acaba yada Türkiyemi onlara karşı bir kota koyuyor?  Türkiye'yi kalemi almıyolar (ki öyle yapıyorlarsa çok ayıp ediyorlar, bu güne bugün avrupanın en kalabalık 2. yada 3. ülkesi biziz) nedir bi bilsek ? Umarım Sony plakçılık ve ajansı sesimizi duyarda şurdan Alizee'yi Türkiyeye bir tanıtırlar adam gibi.. Bizden intermnette fellik fellik albüm aramaktan var geçer orjinalini alırız bari katkımız olur Alizee'ye
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Ptsi 11 Mayıs 2009 - 19:37
Doğru diyorsun iş tanıtımda biter..Bizde alizee'nin türkiye'de tanıtılmasını ve albümünün satılmasını istiyoruz ancak olmuyor..Türk düşmanlığı zaten var başbakanlarından görüldüğü üzere Very Happy Albümün türkiyede çıkmasını bekliyoruz ama bu gidişle zor biraz..
respot
respot
ÜYE
Erkek

Ptsi 11 Mayıs 2009 - 20:33
Umarım ki Alizee daha fazla bizi göz ardı etmez ve hayranlarını üzmez inşl. Ve bu türk yapım ve organiztör firmaları içinde geçerli duysunlar sesimizi artık ama...  Hararet bastı yine ben çıkıyorum herkeze iyi forumlar. 
samet-59
samet-59
ÜYE
Erkek
Burcu : Ikizler
Doğum tarihi : 21/06/92
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizee fan ve Taekwondo
Favori Şarkım : Fifty Sixty
http://www.alizee-video.tr.gg

Çarş. 13 Mayıs 2009 - 2:07
Biraz geç oldu ama Hoşgeldin alizee tmr Smile "Bu Siteyi Keşfettiğimden Beri Hergün Girip
Bakıyorum..Alizee'yi Çok Seviyorum Ve Bu Kadar Hayranı Olduğum Birinin
Forumuna Girip Hep Aynı Görüntüyle Karşılaşmak Beni Üzdü
" yazmışsın. Bu konuda çok haklısın tmr bende siteye ilk üye olduğumda hergün giriyodum.Siteye girerken belki yeni video fotoğraf vs. gibi şeyler koymuşlardır umuduyla giriyodum ama hayal kırıklığına uğruyodum.Seni şimdi anlayabiliyorum ama eminim ki alizee türkiyede tanınmassa veya bu sene albüm çıkarmazsa sende 2-3 ay hergün giricen siteye ama sonra hareketlilik yok diye 10 günde 1 girmeye başlıcanSmile Bunun örneği çok mesela ben, sitedeki üyelerden djmaho, alizeetr, stradale ve son olarakta esad 2 ay öncesine kadar çok giriyodu artık girmiyor. Bi zamanlar kerasus vardı ne güzel videoları türkçe altyazıya çeviriyodu oda yok artık.Smile Siteye bi jarmin bağımlı oda mecbur Very Happy biraz klasik olucak ama keşke alizee türkiyede tanınsada hareketlense site.

jarmin dediğim gibi siteye çoktan beri girmiyom ana sayfayı ne zaman öyle yaptın bilmiyorum ama gerçekten süper olmuş.Zaten yaptığın bütün tasarımlar güzel.Site güzel, kafam güzel alizee herşeyden güzel Very Happy bide tr de tanınıp sitede hareketlense sende köşeyi dönersin vallah jarmin Very Happy:D
respot
respot
ÜYE
Erkek

Çarş. 13 Mayıs 2009 - 10:22
Herkez gittiği Alizee fun sitelerine blog sitelerine bir kerelik buranın adresini verse burası yine tanınır alizenin Türkiye ayağı olarak tanınmamız lazım yoksa bu site çok gitmez bence. Herşey bir yana insanları bağlayamazsan ve tanıtım düşükkalırsa herkez siteden gider bu da kötü bişey.. Sonuçta sitenin 1000'in  üstünde üyesi var ve bu iyi bir kitle bence. Bence jarminin üye sayımızı alarak Alizenin official fun'ına tam resmi site olmamız ve taraflarından kabul görüp destekçi olarak bilinmemiz ve yayınlanmamız açısından başvuru yapmasılazım kendisinede belirttim ama bakalım ne yapıcak merak ediyorum. 
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Çarş. 13 Mayıs 2009 - 13:05
samet-59 demiş ki:Biraz geç oldu ama Hoşgeldin alizee tmr Smile "Bu Siteyi Keşfettiğimden Beri Hergün Girip
" yazmışsın. Bu konuda çok haklısın tmr bende siteye ilk üye olduğumda hergün giriyodum.Siteye girerken belki yeni video fotoğraf vs. gibi şeyler koymuşlardır umuduyla giriyodum ama hayal kırıklığına uğruyodum.Seni şimdi anlayabiliyorum ama eminim ki alizee türkiyede tanınmassa veya bu sene albüm çıkarmazsa sende 2-3 ay hergün giricen siteye ama sonra hareketlilik yok diye 10 günde 1 girmeye başlıcanSmile Bunun örneği çok mesela ben, sitedeki üyelerden djmaho, alizeetr, stradale ve son olarakta esad 2 ay öncesine kadar çok giriyodu artık girmiyor. Bi zamanlar kerasus vardı ne güzel videoları türkçe altyazıya çeviriyodu oda yok artık.Smile Siteye bi jarmin bağımlı oda mecburhareketlense site. Very Happy biraz klasik olucak ama keşke alizee türkiyede tanınsada

jarmin dediğim gibi siteye çoktan beri girmiyom ana sayfayı ne zaman öyle yaptın bilmiyorum ama gerçekten süper olmuş.Zaten yaptığın bütün tasarımlar güzel.Site güzel, kafam güzel alizee herşeyden güzel Very Happy bide tr de tanınıp sitede hareketlense sende köşeyi dönersin vallah jarmin Very Happy:D

Hoşbulduk..Haklısın uzun süre takılıpta hergün aynı görüntüyle karşılaşmak bir süre sonra ilgiyi azaltır 10 günde 1 girmeye başlarsın..Gayet doğal yani..Sitenin hareketliliği alizée'ye bağlı yapcak bişey yok..
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek

Perş. 14 Mayıs 2009 - 23:05
samet-59 demiş ki:Biraz geç oldu ama Hoşgeldin alizee tmr Smile "Bu Siteyi Keşfettiğimden Beri Hergün Girip
" yazmışsın. Bu konuda çok haklısın tmr bende siteye ilk üye olduğumda hergün giriyodum.Siteye girerken belki yeni video fotoğraf vs. gibi şeyler koymuşlardır umuduyla giriyodum ama hayal kırıklığına uğruyodum.Seni şimdi anlayabiliyorum ama eminim ki alizee türkiyede tanınmassa veya bu sene albüm çıkarmazsa sende 2-3 ay hergün giricen siteye ama sonra hareketlilik yok diye 10 günde 1 girmeye başlıcanSmile Bunun örneği çok mesela ben, sitedeki üyelerden djmaho, alizeetr, stradale ve son olarakta esad 2 ay öncesine kadar çok giriyodu artık girmiyor. Bi zamanlar kerasus vardı ne güzel videoları türkçe altyazıya çeviriyodu oda yok artık.Smile Siteye bi jarmin bağımlı oda mecbur Very Happy biraz klasik olucak ama keşke alizee türkiyede tanınsada hareketlense site.

Ana sayfa için yaptığın yorumlar için teşekkürler yanlız şu forumda hareketlilik yok olayına şunu söylemek isterim daha öncede başka bir mesajımda yazmıştım, Alizee ile ilgili çıkan tüm foto yada videoları foruma ekliyoruz, Alizee dende hergün yeni foto ve video bekleyemeyiz oda insan hergün bir programa yada bir yerlere konuk olarak katılamazki.
Bu forum bir Alizee forumu diğer forumlar gibi içinde yüzlerce konu olan bir forum değil.
Bu forum bir fan sitesi olarak hemde Tr de tanınmayan birinin fan sitesi olarak gayet iyi katılımı olan bir forum bence, yani daha ne olabilirki günde 500 tane mesajmı yazılmasını bekliyorsunuz.
Sana kızmış değilim samet yanlış anlama düşündüklerimi yazdım Wink
samet-59
samet-59
ÜYE
Erkek
Burcu : Ikizler
Doğum tarihi : 21/06/92
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizee fan ve Taekwondo
Favori Şarkım : Fifty Sixty
http://www.alizee-video.tr.gg

C.tesi 16 Mayıs 2009 - 16:03
Yok ya niye yanlış anlayım herkez düşüncelerini yazmakta özgürdür.Belkide biz Türk fan siteleri gibi olmasını bekliyoruz. Haklısın aslında jarmin sen elinden geleni yapıyorsun zaten pirat
alizem
ÜYE

Perş. 21 Mayıs 2009 - 22:24
Merhaba arkadaşlar ben bu forumu çok uzun zamandır takip ediyorum hatta forum ilk açıldığı zamanlardan bile diyebilirim kayıt tarihime bakarsanız anlarsınız ama şu ana kadar hiç mesaj yazmadım. bu başlıktaki yazılan mesajları okudum foruma katılımın olmadığından şikayet ediliyor ve jarmin in son mesajından sonra bende birşeyler yazmak istedim.
Şimdi bazı kişiler şikayet edip duruyor katılım yok diye peki bu katılımı kim yapacak ? forumun üyeleri tabiki, üyeler hiç yazı yazmazsa benim gibi sadece takip ederlerse foruma katılım yokmuş gibi görünür tabi, katılım yok diye şikayet edenler kendilerine baksınlar bence ilk olarak.
foruma respot geldi güzel paylaşımlar yapıyor herkez respot gibi bişeyler katsa foruma, şikayet edeceklerine daha iyi olur bence.şimdi eminimki sen neden hiç katılımda bulunmadın diye soru gelecektir bana hemen cevabını vereyim ben bu yazdıklarımı sadece katılım yok diye şikayet edenlere yazdım sadece ki ben hiç şikayet etmedim şu ana kadar
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Perş. 21 Mayıs 2009 - 22:48
alizem demiş ki:Merhaba arkadaşlar ben bu forumu çok uzun zamandır takip ediyorum hatta forum ilk açıldığı zamanlardan bile diyebilirim kayıt tarihime bakarsanız anlarsınız ama şu ana kadar hiç mesaj yazmadım. bu başlıktaki yazılan mesajları okudum foruma katılımın olmadığından şikayet ediliyor ve jarmin in son mesajından sonra bende birşeyler yazmak istedim.
Şimdi bazı kişiler şikayet edip duruyor katılım yok diye peki bu katılımı kim yapacak ? forumun üyeleri tabiki, üyeler hiç yazı yazmazsa benim gibi sadece takip ederlerse foruma katılım yokmuş gibi görünür tabi, katılım yok diye şikayet edenler kendilerine baksınlar bence ilk olarak.
foruma respot geldi güzel paylaşımlar yapıyor herkez respot gibi bişeyler katsa foruma, şikayet edeceklerine daha iyi olur bence.şimdi eminimki sen neden hiç katılımda bulunmadın diye soru gelecektir bana hemen cevabını vereyim ben bu yazdıklarımı sadece katılım yok diye şikayet edenlere yazdım sadece ki ben hiç şikayet etmedim şu ana kadar

Burda galiba şikayet eden ben oluyorum ..Aslında şikayet de etmedim..Sadece forum biraz durgun gelmişti ve hareketlenmesini istemiştim..Şikayet ediyor gibi mi görünüyorum bilmiyorum ama niyetim kesinlikle o değil Exclamation ..Şikayet edenler kendilerine baksınlar demişsin ve respot örneğini vermişsin..Respot geldi ve forumda çok güzel paylaşımlar yaptı..Ben onun kadar paylaşımlar yapamasamda elimden geldiği kadarıyla 3-5 resim,video vs.. paylaştım..Bu hiç birşey yapmamaksa tamam o zaman ben hiç birşey yapmıyorumdur..
Ayrıca bu konuyu açmam bir işe yaramış oldu forum açıldığından beri forumu takip eden ancak bir şey yazmayan birisine bir mesajda olsa yazdırdık ve foruma kazandırdık..
alizem
ÜYE

Perş. 21 Mayıs 2009 - 23:43
Hayır Alizeetmr seni kastedmedim sende paylaşımlarda bulunuyorsun sen aklıma bile gelmedin onları yazarken çünkü sende paylaşımlarda bulunan bir üyesin ben aslında genel olarak üyeler için yazdım
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Cuma 22 Mayıs 2009 - 10:04
Mesajı burda yazılanları okuduktan sonra yazdım dedin..Forumun durgunluğu hakkında konuda burda açıldı..Demek ki burdan birisinin mesajına kızıpta yazdın o mesajı yanlış mıyım ? ..Bende mesajın bana yazıldığını düşünerek karşılığını yazdım..İnşallah başka konularda da mesajlarına devam edersin..
LegioN
LegioN
ÜYE
Erkek
Burcu : Balık
Doğum tarihi : 01/03/89
Favori Şarkım : J'en Ai Marre

Perş. 11 Haz. 2009 - 21:14
Alize_tmr bende yeni bi üye olarak senn bahsettiğin sorunu farkettim çokta zorlanmadan burda bence tanıtım için neler yapılabilir onun hakkında konuşmak gerekmez mi? tabiki yapılanlar var mutlaka ama düşünün benm gibi bi alizee hayranı bile bu forumun kuruluşundan 2 yıl sonra haberi oluyo. birşeyler şart arkadaşlar ama bunu hep birlikte yapmalıyız. yeniyim umarım kimseyi bundan dolayı gücendirmem niyetim yapılanları küçümsemek değil bilakis sizlerle daha fazla alizee hayranına ulaşmak...
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Perş. 11 Haz. 2009 - 21:30
LegioN demiş ki:Alize_tmr bende yeni bi üye olarak senn bahsettiğin sorunu farkettim çokta zorlanmadan burda bence tanıtım için neler yapılabilir onun hakkında konuşmak gerekmez mi? tabiki yapılanlar var mutlaka ama düşünün benm gibi bi alizee hayranı bile bu forumun kuruluşundan 2 yıl sonra haberi oluyo. birşeyler şart arkadaşlar ama bunu hep birlikte yapmalıyız. yeniyim umarım kimseyi bundan dolayı gücendirmem niyetim yapılanları küçümsemek değil bilakis sizlerle daha fazla alizee hayranına ulaşmak...

Benimde konuyu açma sebeplerimden biri de daha fazla alizee hayranını bir araya getirmekti zaten..Tabi ki tanıtım gerekli ama bende sonradan fark ettim forumun yeterince tanınması için alizee'nin yeterli seviyede tanınması lazım türkiyede Very Happy .. Tanıtım konusunda bazı şeyler tabi yapılıyor mesela jarmin dost siteler edinildiğini söyledi bu önemli birde eventful var ki o en önemlisi dünya türkiyedeki alizee hayranlarının ne kadar fazla olduğunu böylece görebiliyor..Bunlar alizeetürkiyenin yurt dışı tanıtımları için önemli..Yurt içine gelince jarmin google'a alizee yazınca birinci sayfada forumun çıktığını söylemişti..Bu türkiyedeki alizee hayranları için yeterli gibime geliyor..Daha fazla hayran olmasıda bize bağlı çevremizdekilere alizee'nin varlığını fark ettirmeliyiz müziklerini dinleterek resimlerini göstererek vs..
respot
respot
ÜYE
Erkek

Cuma 12 Haz. 2009 - 0:27
Sana katılıyorumda bu iş birazda maddiyata dayanıyo yani bu işi bizlerden ziyade Sony'le anlaşmalı olan Türkiye tanıtımı yapan distribütör firmaya bağlı o desteğini ve tanıtımını vermezse bu yeni çıkacak albümde bizm için sadece bir hayalden öteye geçmez bence. Konser konusuna gelince umarım Alizee artık Türkiyeyi es geçmekten vazgeçer. Yeteri kadar hayranı var. Hala tanıtımı olmamasına ramen bir de tanıtımı doğru yönde yapılsa eminim Mexicodan daha fazla hayran kitlesine Türkiyede sahip olacaktır. Tabi bunların hepsi ümit biz simidi yemeye şimdilik devam edelim Wink
Alizee_tmr
Alizee_tmr
ÜYE
Erkek

Cuma 12 Haz. 2009 - 12:56
Evet en önemlisi o galiba Türkiye tanıtımı için bende sana katılıyorum Very Happy ..
Similar topics