Alizée Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ozgurberber
ozgurberber
ÜYE
Erkek
Lakap : Gratuit
Favori Şarkım : C'est trop tard , L'Effet

Merhaba Yoldaşlar Empty Merhaba Yoldaşlar

Çarş. 23 Eyl. 2009 - 3:29
Merhaba arkadaşlar.İsmim ve soyadım karakterimdeki gibidir Özgür Berber.Ben Alizée 'yi bir facebook videosunda gördüm ve hemen araştırmalara başladım.Birçk yabancı forumda videolarını izledim ve resimlerine baktım.Gerçekten Allah'ın yarattığı bir mucize olarak değerlendirdim kendimce bu güzelliği çünkü başka bir açıklama bulamadım.Birçok yabancı forum dolaştıktan sonra en son dedimki kendi kendime ben niye Alizée Türkiye diye bakmıyorum hep yabancı forum olarak bakıyorum?İşte burayıda böyle keşvettim.Aranızda yeni bir yoldaşınız,arkadaşınız var artık kabul edersiniz umarım Merhaba Yoldaşlar Icon_smile

Gözlemlerimi söyleyeyim birde.Benimde amacım Alizée ' yi her yönüyle tanımak,onun Türkiye'ye gelmesi için tüm imkanları kullanmak ve Türkiyedeki hayranlarının gerçekten nekadar içten ve temiz bir sevgisinin olduğunu kanıtlamak.Sanırım bu forumda da genel amaç bu olsa gerek bilmiyorum yoksa yanlışmı düşünüyorum ? Merhaba Yoldaşlar Icon_smile
Kendime sormaya başladım neden Alizée , neden bu merak,çaba,direniş. . .Ve herzaman kendime şu cevabı verdim.Çünkü o izlediğim starlar arasında en masumu,güzeli.En önemliside sansasyonel olaylarla gündeme gelmiyor yaptığı müzik ve güzelliğle ön planda;yani diğerleri gibi yatıp kalktığı sevgilileriyle ön planda deyil.Erken evliliğide sade,mutlu bir aile yaşamını isteğini gösteriyor.Tabi son gelişmeleri tam olarak bilmiyorum forumdan takıp ettiğim kadarıyla evliliği ve ayrılma dedikoduları onun eski gülümsemesinin kalmadığını gösterıyor.Şunu bilinli arkadaşlar benim kendi düşüncem;her ne olursa olsun onu üzeni beddualarımızla bende üzerim,o gülerse bende herzaman gülerim.Her ne karar verirse herzaman arkasındayım ve ona olan hayranlığım bukadar temiz yani sizinkinden farkı yok anlıyacağınız:)
Biraz uzun yazdım galiba okuma zahmeti gösteren arkadaşlara teşekkürler.Bu yolda bende varım elimden ne gelirse yapmaya hazırım.Tekrar teşekkürler böyle bir platformda Alizée hayranlarını topladığınız için gerçi hayranlıktan öte birşey bu yaptığımız ama inşallah Alizée 'yi Türkiye'ye elinde sonunda getireceğiz bu mesajları okusa zaten gelmemesi imkansız Merhaba Yoldaşlar Icon_smile
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek
Favori Şarkım : A Contre Courant

Merhaba Yoldaşlar Empty Geri: Merhaba Yoldaşlar

Çarş. 23 Eyl. 2009 - 18:38
Hoşgeldin ozgurberber dileklerin ve düşüncelerin çok güzel, bu forumda Alizee hakkında her zaman en güncel haberleri bulabilirsin Merhaba Yoldaşlar Icon_wink
eRenishCho
eRenishCho
ÜYE
Erkek
İş-Hobiler : Photographer
Lakap : Brad
Favori Şarkım : decollage-hey amigo--moi lolita-eden eden

Merhaba Yoldaşlar Empty Geri: Merhaba Yoldaşlar

Çarş. 23 Eyl. 2009 - 21:51
h.g yoldaş jarminin dedi gibi dileklerin ve düşüncelerin çok güzel